ביתני הפעלה
הוקי אוויר- שולחנות משחק
כדורגל שולחני -שולחנות משחק

שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה

בכל אירוע בין אם ברית או בריתה, מסיבת בר מצווה או מסיבת בת מצווה אנו מחפשים תעסוקה מעניינת לילדים בני העשרה אשר לא מוצאים את עצמם בפעילות מכיוון שהמוסיקה והאוכל והעיצוב כבר מזמן לא מדבר אליהם. כאשר אנו מחפשים דרך מדליקה להפעלות שכן תדבר אל בני הנוער – שולחנות המשחק הם דרך מדליקה ומצוינת.

משחקי השולחן באים במבחר סוגים לכל סוגי הילדים ולכל פעילות וזה הפך היום למוצר משלים חובה בכל אירוע בר מצווה ואירועי בת מצווה – שולחן סנוקר / שולחן בילארד , כדורגל שולחני , שולחנן סנוקר, עמדת הוקי אויר , כדורסל, ביתני הפעלה ועוד. 

המוצר המשלים לאירוע מקסים ומושקע הוא כמובן סט עמדות המולטימדיה עם המשחקים הכי חדשים .כאשר אנחנו באמת רוצים לתת לילדים ובני הנוער תוכן ופעילות שמדברת אליהם באירוע הבר מצווה או באירוע בת מצווה  עמדות המולטימדיה פתרון מושלם לנושא . עמדות המולטימדיה כוללות – עמדת WII , עמדות PLAY STASION 3 , עמדות X_BOX , עמדות סימולטורים ועוד .

לכן כאשר אתם מתכננים אירועי בר בת מצווה ואו ברית ואו כל אירוע משפחתי שחשוב להביא את הילדים ובני הנוער אך קשה לכם למצוא פתרון תוכן או אתם מתלבטים מהו התוכן הנכון לאירוע שולחנות משחק להשכרה ועמדות מולטימדיה להשכרה הינם הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף ויעוץ בתחום שולחנות המשחק להשכרה ומשחקי שולחן לאירועים כמו גם יעוץ השכרת עמדות מולטימדיה  לאירועים . שלכם דניאל אטרקציות 0522743383. תודה שבחרתם בנו להיות באירוע שלכם.

.

השכרת שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה לאירועים מיוחדים

שולחן סנוקר שולחן בילארד
טניס שולחן - שולחן פינג פונג
כדורסל

השכרת שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה לבר מצווה או בת מצווה

השכרת שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה לברית או בריתה
שולחנות משחק להשכרה ועמדות מולטימדיה להשכרה לאירועים - דניאל אטרקציות

אם אתם מתכננים בקרוב אירוע מסוג ברית או בריתה בר מצווה או בת מצווה הפתרון האולטמטיבי בשבילכם הוא השכרת שולחנות משחק או השכרת עמדות מולטימדיה.

ברשותינו מגוון שולחנות משחק להשכרה לאירועים , כגון: שולחן פינג פונג לאירועים או שולחן כדורגל שולחני לאירועים או שולחן הוקי אוויר.  התקשרו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף ויעוץ בתחום השכרת שולחנות משחק לאירועים או השכרת עמדות מולטימדיה לאירועים . שלכם דניאל 0522743383.

.

052-2743383