דניאל אטרציות והשכרת ציוד לאירועים  0522743383

בלנדר
בלנדר

בלנדר להכנת שייקים

press to zoom

השכרת בלנדרים לשייק פירות

ברשותינו בלנדרים מקצועיים להשכרה לאירועים פרטיים או מוסדיים. 

הבלנדרים אצלנו ברמה המתקדמת ביותר. 

אם אתם חושקים בשייק פירות טרופי באירוע בת מצווה/ בר מצווה בריתות או סתם ימי הולדת אצלינו תמצאו בלנדרים מקצועיים להשכרה במחירים אטרקטיביים.

 

פרטים טכניים בלנדר להשכרה מאת דניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים

 

בלנדר מקצועי ואיכותי המתאים גם לריסוק קרח הבלנדר הינו רב תפקודי ובעל צורות הפעלה שונות. ישנם שני כפתורים בבלנדר, הראשון הינו כפתור "פולס" אשר מאפשר את הפעלתו על ידי לחיצה מתמשכת בעוצמה קבועה, ובנוסף ניתן להפעילו בעזרת מתג ההדלקה, אשר מאפשר הפעלה רציפה בעוצמה אשר נקבעת על ידי המשתמש בעזרת מחוון אשר נמצא במרכזו של הבלנדר. בבלנדר ישנן פונקציות למוצרים יבשים או רטובים.

  • הלהב של הבלנדר עשוי מפלדת  אל-חלד איכותית. המנוע של הבלנדר חזק במיווחד ופועל במהירות של 2500 סיבובים בדקה בעוצמה של 1500 (W). הבלנדר המקצועי של דניאל השכרות ציוד לאירועים מסוגל לגרוס קרח בשניות. הבלנדר כולל מערכת בטיחות אוטומטית, אשר מאפשרת את הפעלת הבלנדר אך ורק כאשר המיכל מונח במקומו. בנוסף, ישנה מערכת חכמה אשר מונעת מהבלנדר להתחמם, בזכות ווסת טמפרטורה פנימי.

 

כיצד להכין שייק פירות קייצי בבלנדר מאת דניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים?

 

חומרים נדרשים : בננה בינונית קלופה,  מנגו בינוני קלוף,  פרוסת מלון קלופה + 2 כפות יוגורטו + חצי כוס חלב + 8 קוביות קרח. 

שלבי ההכנה : חותכים את הפירות לחתיכות גדולות ומכניסים לקערת הבלנדר. מוסיפים את היוגורט והחלב.אם הבלנדר שלכם מרסק קרח, מוסיפים את קוביות הקרח אל הקערה. אם לא, מכניסים את הקרח לשקית סנדוויץ' נקייה, סוגרים את פתח השקית וכותשים את הקרח בפטיש שניצלים או מערוך. מוסיפים את הקרח הכתוש לבלנדר.מפעילים את הבלנדר במהירות בינונית־ גבוהה וטוחנים כדקה, עד שמתקבלת מחית אחידה. יוצקים לכוסות ומגישים מיד.

שיהיה לכם לרוויה.

דניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים. 0522743383