ציפסר 2015
ציפסר 2015

ציפסר מקצועי לטיגון: פלאפל,פסטלים ציפס ועוד

press to zoom

מכונת צ'יפסר  להשכרה

 

מחפשים מקצועיות? צ'יפסר להשכרה לאירועים

הצ'יפסר התעשייתי הוא מכשיר לטיגון בשמן עמוק המאפשר יצירת אין ספור מאכלים.

טיגון אמיתי יתבצע אך ורק כאשר השמן נמצא בטמפרטורת הטיגון שלו, כאשר טמפרטורת השמן יורדת מתחת לטמפרטורת הטיגון, המוצר אותו אנו מטגנים פשוט מתבשל בשמן - הבישול בשמן גורם למוצר לספוג כמויות לא רצויות של שמן.

כאן אנו מגיעים למונח חשוב הקשור לאיכות של ציפסר RECOVERY TIME (זמן התאוששות).

זמן ההתאוששות של ציפסר מקצועי הוא הזמן שבו לוקח לצ'יפסר להחזיר את השמן לטמפרטורת הטיגון לאחר שקיררנו אותו על ידי המוצרים שהכנסנו אליו. זמן זה הוא זמן קריטי מאחר ועד שהשמן חוזר לטמפרטורת הטיגון המוצר סופג שמן. לכן כאשר בוחרים ציפסר יש לוודא שזמן ההתאוששות שלו הוא קצר.

בדרך כלל צ'יפסרים המופעלים על גז הינם צ'יפסרים בעלי זמן התאוששות קצר, מאחר ולמבערי הגז לוקח פחות זמן מגופי חימום חשמליים אלא אם ציפסר חשמלי הוא בעל גופי חימום בעוצמה גבוהה ביותר.

מונח חשוב נוסף הוא אזור שמן קר - הכוונה היא לשמן הנמצא מתחת לאזור הטיגון והטמפרטורה שלו היא נמוכה מטמפרטורת הטיגון. אזור זה משמש לקליטת כל שאריות המוצרים אשר שוקעים לאזור הקר ושם הם נמצאים מבלי להשרף עד לניקיון המכשיר. אזור שמן קר בצ'יפסר חוסך לנו הרבה מאוד שמן לאורך השנים.

 

הציפסרים שלנו עשויים מנירוסטה איכותית ולמכשיר יש מצת מובנה. בנוסף, הצ'יפסר שלנו יש לו רגש להבה, המשמש ביטחון כנגד דליפת גז. המכשיר בעל טרמוסטט ביטחון אשר מפסיק את פעולת המבערים במידה והטרמוסטט הרגיל התקלקל.  כאשר אנו בוחרים ציפסר חשמל יש לבדוק:  מהי עוצמת גופי החימום יחסית לכמות השמן?  האם יש טרמוסטט ביטחון אשר מפסיק את פעולת גוף החימום? כל אלו יבטיחו שימוש בטיחותי בצ'יפסר.

 

אצלינו בדניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים ניתן למצוא סוגים שונים של צ'יפסרים להשכרה: החל מציפסר המופעל בחשמל, צ'יפסר המופעל בגז, ציפסר דלפקי  וציפסר עומד על הרצפה.

 

הוראות ניקוי מכשיר הצ'יפסר

ניקיון מכונת הצ'יפסר של דניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים יעשה רק כאשר המכשיר מחוץ לחשמל וכאשר הוא קר.

אין לנקות את המכשיר עם חומרים גסים העלולים לשרוט את גוף המכונה או עם מים רבים. יש לנגב את המכונה משאריות אוכל באמצעות מטלית לחה או מגבונים לחים ללא סיבים.