באנגי ראן

מחפשים מתקנים מתנפחים? מחפשים באנג'י ראן?

 

אנו בדניאל אטרקציות מתמחים בהפקת אירועים עם מתנפחי ענק בשלל דגמים המתאימים לאירועים שונים לנוער ולמבוגרים, מתנפחים באירוע משדרגים כל אירוע לייחודי ובלתי נשכח. אצלינו בדניאל אטרקציות יש מגוון של מתנפחים להשכרה. המתנפחים שלנו איכותיים וחדישים ביותר. 

לדוגמא ברשותינו מתנפחים יבשים כדוגמת קיר הטיפוס שלעיל שהינו אחד המתנפחים היבשים האתגריים המבוקשים ביותר אלינו הוא פופלארי מאוד בקרב נוער, אהוב ביותר במסיבות בית ספר או באירועי חברות, בנוסף ברשותינו גם מתנפחים רטובים לדוגמא: בריכות מים, גשרים צפים, הרי טיפוס, מגלשות קצף, אתגרון מים ועוד.

אנו מתמחים בהשכרת מתנפחים לנוער, מתנפחים תחרותיים, מתנפחי סומו, השור הזועם, בנג'י ראן, הפל אותי, קירות טיפוס ועוד.

 

מה כולל השכרת מתנפח? עובדים מסורים ומיומנים כולל ביטוח

כל מתקני המתנפחים להשכרה מיובאים ממיטב התערוכות וספקים ברחבי העולם ומאופיינים בסטנדרט גבוה שלאיכות ובטיחות בלתי מתפשרת לרבות בדיקות שנתיות ע"י מהנדס בטיחות וביטוח מקיף לכלל המתנפחים להשכרה. צוות עובדי דניאל אטרקציות הינו מוסמך ומיומן בהפעלת מתנפחים. כל אחד מעובדינו המסורים נהנה להעניק שירות אישי ומקצועי במטרה להניב  אירוע מוצלח לשביעות רצון הלקוח והחוגגים. התקשרו אלינו עוד היום לקלבת מידע נוסף על מתקנים מתנפחים דניאל אהרון 0522743383. תודה שבחרתם בנו ! נפגש בשמחות !

 

 

 

 

 

באנג'י ראן מתנפח