מכונת ברד להשכרה 

מכונת ברד מקצועית לשימוש בתי עסקים. מכונת הברד מתאימה גם לברד וגם לאייס קפה.

ברשותינו מגוון מכונות ברד להשכרה לאירועים : בר/בת מצווה, בריתות, ימי הולדת מסיבות ועוד..

מכונת_ברד.jpg
מכונת_ברד.jpg
press to zoom

אילו סוגי מכונות ברד להשכרה יש אצלינו?

 

מכונת ברד יכולה להגיע עם ראש אחד /שני ראשים /שלושה ראשים. כל ראש של מכונת ברד יכול להכיל כ-12 ליטר ברד. כמות הכוסות שמכונת הברד מספקת משתנה כמובן לפי כמות המזיגה שלכם או גודל כוסות הברד שאתם משתמשים בהם. 

אצלנו ניתן לרכוש בנוסף להשכרת מכונות הברד גם נוזל טעמים למכונת ברד בנפח שני ליטר. ניתן לקבל את נוזל הברד בטעמים שונים כמו לימון , פטל, דובדבן ועוד טעמי ארטיק מגוונים.

 

 

כמויות ברד שאפשר להוציא ממכונת ברד להשכרה?

 

במיכל של מכונת ברד להשכרה אצלנו נכנסים כ 12 ליטר נוזל מכונת ברד שאמורים להיות מורכבים מ 2 ליטר תרכיז לברד ועוד 10 ליטר מים . תרכובת זו תצליח לספק לכם כמות מספיקה ל 60 כוסות ברד בכוסות חד פעמיות סטנדרטיות.

 

למה להשכיר מכונת ברד להשכרה דווקא אצלנו ?

 

לאחר כל השכרה של מכונת הברד אנו מטפלים בניקיון וחיטוי יסודי במכונת הברד, על מנת שאתם תקבלו את המכונה כחדשה. מכונת ברד להשכרה  שמרת סגורה ועטופה לאחר כל ניקוי וחיטוי שעברה על ידינו. מכונות ברד להשכרה לוקחים מדניאל אטרקציות והשכרת ציוד לאירועים.

 

איך מפעילים את מכונת הברד להשכרה?

 

כל נושא השכרת מכונת ברד אצלנו הוא מאוד פשוט וקל כל שלכם נשאר לעשות הוא פשוט להגיע אליינו לקחת את המכונות וחבר לחשמל וללחוץ על כפתור ההפעלה ולהעביר אותו ממצב OFF ולמצב ON .

 

 

כמה זמן צריך לחכות עד שהברד קופא ?

 

ישנם סוגים רבים של מכונות ברד להשכרה המכונות שלנו יודעות להפוך את הנוזל לברד תוך שעה אחת מרגע ההדלקה וזאת מהסיבה הפשוטה שמכונות הברד להשכרה שלנו עובדות עם שתי מדחסים מה שגורם להם להקפיא את הנוזל לברד מהר יותר . בנוסף אנחנו שומרים ומקפידים מאוד על הניקיון של מכונות הברד שלנו על מנת למנוע הצטברות של חיידקים ומזיקים שנמשכים לנוזל המתוק של הברד .

.